Czy tego rodzaju masaz bedzie skuteczny?

co i jak u nas piszczy i ...
Cześć. Chciałam prosić was o swego rodzaju poradę. Mój małżonek ma kłopoty z palącym mięśniem podudzia. Jak przeczytałam na różnego rodzaju forach, ma to związek z jego siedzącym trybem pracy. Problem jest związany z kręgosłupem i jego nadmiernym obciążeniem. Tak, więc pomyślałam o takiego typu masażu relaksacyjnym http://relaxmindandbody.pl kręgosłupa. Zastanawiają mnie tylko 2 sprawy. Pierwsza z nich, czy na początku udać się do lekarza pierwszego kontaktu a później do specjalisty? Lecz jak wiadomo u nas w kraju będzie to trwało miesiącami. Czy od razu udać się do tego typu salonu masażu. Kolejne pytanie, czy tego typu masaż relaksacyjny może zaszkodzić? Będę wdzięczna za waszą opinię w tej kwestii. Mój mąż jest uparty i do lekarza z własnej woli raczej się nie wybierze.
aniamroz79
 
Posty: 13
Rejestracja: pn paź 10, 2016 9:00 am

autor: litosXray7
Chyba do specjalisty najlepiej od razu, ale w sumie nie wiem, czy lekarz pierwszego kontaktu musi jakiś papier wypisać, by szybciej można było się dostać do specjalisty.
litosXray7
 
Posty: 7
Rejestracja: pt lis 18, 2016 20:11 pm

Wydaje mi się, że wizyta u specjalisty będzie lepsza od wizyty u lekarza rodzinnego, ale ostateczną decyzję musicie podjąć sami. Rodzai masaży jest dużo i chcąc dobrać odpowiedni do dolegliwości męża tylko specjalista może to zrobić. Na pewno efekt masażu relaksacyjnego zmniejszy ból mięśnia podudzia i być może bedzie zalecony tylko koniecznie przypilnuj żeby był wykonany przez fachowca. Wybierz salon albo Spa cieszące się dobrą opinią i z profesjonalnym personelem, bo to jest równie ważne jak sam dobór masażu. Źle wykonany może jeszcze pogorszyć stan zdrowia, a do tego nie wolno dopuścić.
polko
 
Posty: 4
Rejestracja: śr maja 25, 2016 12:30 pm
Lokalizacja: olkusz


Wróć do Midparts po godzinach

Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
cron