Ogrzewanie podłogowe elektryczne

co i jak u nas piszczy i ...
Mam zamiar położyć ogrzewanie podłogowe na prąd. Czy ktoś z Was ma takie w domu? Jak się sprawdza w użytkowaniu?
milalipinska

autor: patryknowak
Ja mam coś takiego w domu. Uważam, że jest lepsze niż zwykłe. Dzięki programatorowi można ustalić w jakich godzinach ma się uruchamiać. Super rozwiązanie.
patryknowak

autor: tomaszarabski
Wychodzi trochę drożej niż tradycyjne ogrzewanie, ale dzięki programatorowi można to sobie świetnie ustalić.
tomaszarabski

Takie ogrzewanie to bardzo przydatna rzecz w domu. Uwielbiam stanąć gołą nogą na ciepłych płytkach.
blazejrogalski

autor: wiesiakunicka
Bardzo fajna sprawa, tylko trochę drogie w użytkowaniu. Ale polecam takie rozwiązanie.
wiesiakunicka

autor: Michu27
Ja również mam i polecam ! Faktycznie trochę kosztowny interes ale warto.
Michu27

autor: piotrmajak
Bardzo fajna sprawa, cieszę się, że u siebie zrobiłem coś takiego.
piotrmajak

autor: justynakural
Warto zrobić takie ogrzewanie wszędzie gdzie są płytki. Normalnie są one zimne i coś takiego warto mieć.
justynakural

autor: malwinakucek
I jak, zamontowałeś takie ogrzewanie? Pochwal się bo też się nad takim zastanawiam.

-----------------------
http://www.sworny.com/certyfikat-rezydencji-podatkowej-do-czego-jest-potrzebny-i-gdzie-zamowic-jego-tlumaczenie-przysiegle/
malwinakucek

Ogrzewanie podłogowe to super sprawa. Polecam przynajmniej wszędzie tam gdzie są płytki.
michalkoscielny

autor: oleksajdak
Ciekawa sprawa takie ogrzewanie, czy koszt użytkowania wychodzi dużo drożej niż przy normalnym ogrzewaniu ?
oleksajdak

autor: karster
Pewnie będzie sporo drożej. Na pewno pobiera takie ogrzewanie dużo prądu, a prąd jest drogi.
karster

Wróć do Midparts po godzinach