Prezent na świeta

co i jak u nas piszczy i ...
Coraz bliżej święta i zastanawiamy się co kupić naszym najbliższym. Wszędzie można spotkać gotowe świąteczne zestawy, które będą idealnie pasowały pod drzewko jednak czy o to chodzi. Ja osobiście wolę prezenty unikalne jak np. własnoręcznie zrobiona czapka od babci itd. Dlatego chciałam Wam zaproponować oryginalny prezent nie tylko na święta ale i na urodziny czy rocznice jak statuetki. Możemy ja zmówić takie jak chcemy. Wybrać materiał, kolor, grawer i wielkość. Będą idealnie komponowały się również pod choinką p jak wspólny prezent dla rodziców od dzieci z ich wizerunkami. Dostawa jest szybka i pod wskazany adres, dzięki czemu wysłać możecie je w każde miejsce na ziemi. Jest to dość innowacyjne rozwiązanie i jak rozumiem nie każdemu się spodoba, ale na pewno jest o wiele lepsze niż kolejny szampon czy perfuma nie w naszym guście. Statuetki na pewno nie kupimy za 50 zł jednak można zawsze troszkę oszczędzi i zamówić, aby sprawić wszystkim radość właśnie w tym jednym magicznym dniu.Pomyślcie jest to na pewno coś unikatowego, co raczej się nie spotyka na co dzień, a wrażenie uwierzcie mi robią.
natkawal76

Niedawno nasz kolega odchodził na emeryturę. W prezencie od kolegów z zakładu dostał właśnie taką statuetkę z wygrawerowaną dedykacją. Ależ się cieszył! Powiedział, że odbierając czuł się jak na Gali Oscarowej. Chcieliśmy do niej jeszcze dodać spinki do mankietów, ale ostatecznie wybraliśmy zegarek. Przyznam, że sam go wypatrzyłem, spodobał mi się, ale też i wszystkim kolegom, którzy na prezent się składali. Spodobał mi się przez ten widoczny mechanizmem, nadaje mu to takiej oryginalności i osobliwości (https://www.edibazzar.pl/Srebrny-Zegare ... pasek.html) Zegarek wytworny, ale też niedrogi i naprawdę bardzo elegancki. Myślę, że nosząc go będzie miło wspominał kumpli z pracy.
polko

Wróć do Midparts po godzinach