Czy to sie oplaca?

co i jak u nas piszczy i ...
Witam serdecznie. Potrzebuję trochę informacji o tym rodzaju pracy - opiekun osób starszych w Niemczech. Poczytałem wiele o tym typie pracy na różnego rodzaju stronach i forach. Podobno opiekun osób starszych zatrudniony w Niemczech http://ps24.net.pl/praca-opieka-niemcy jest nieźle płatnym zajęciem. Na różnego rodzaju blogach udało mi się znaleźć nawet miesięczne stawki. Ludzie mówią, że jest się w stanie zarobić od 800 do 1800 Euro za miesiąc. Jest to niezła stawka, która by mi odpowiadała. Natomiast nie mam pojęcia, skąd tak spora rozbieżność wynagrodzeń. Czy to jest zależne od agencji pracy, z którą pojadę w charakterze opiekuna osób starszych? Czy może są inne czynniki, które na to rzutują. Będę wdzięczny za wypowiedź osób, które mają styczność z tym zawodem.
natkawal76

autor: litosXray7
To od oferty z tej agencji, ale też trzeba uważnym okiem patrzeć, co to za agencje i je jakoś zweryfikować, bo zdarzają się takie agencje, które wykorzystują naiwność szukających pracy.
litosXray7

Wróć do Midparts po godzinach