Strona 1 z 1

Fundacja Training Projects

Post: wt lis 15, 2016 22:00 pm
autor: figgamarek
Witam,
To będzie aktualne zaproszenie o charakterze non profit. Liczę na to, że nikt nie poczuje się nim urażony – choć to być może temat trochę inny niż zwykłe dyskusje na forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, w ramach której działam zaprasza wszystkich do kolejnej rundy akcji „HRowcy Dzieciom”. Jeśli w swojej pracy zorganizujesz zbiórkę na rzecz dowolnego domu dziecka – możesz w ramach podziękowania wygrać bezpłatne szkolenia dla swojej firmy. Cały program w 100% sponsoruje nasza fundacja. Tutaj dane o programie i rekrutacji : http://www.szkolenia-integracyjne.pl/HRdzieciom
W zeszłym roku warsztaty otrzymały m.in. Mostostal Zabrze, SKC HAAS, Conbelts. Sympatyczne było to, że przesyłano zaskakująco nietypowe dokonania na rzecz dzieci: od napraw placów zabaw przez wycieczki i zielone szkoły po wsparcie psychoterapeutyczne. Nie jedynie przelewy pieniężne na konkretnych wychowanków.
Jeżeli chętny wolontariusz nie da rady przesłać swojej kandydatury w najbliższej odsłonie akcji, zachęcamy do udziału w następnych. Nabór odbywa się co roku.
Czołem,
Rafal
PS. Nie odbierajcie prosze powyższego wpisu jako nachalnej reklamy – chodzi o wsparcie non profit dla wolontariuszy i działaczy społecznych.