Czy warto inwestowac w inteligentny dom?

co i jak u nas piszczy i ...
Witam was. Niedawno moja znajoma stwierdziła, że jak będzie projektowała swój dom to zainwestuje w tego typu rozwiązania. Ogólnie mówiąc mam na myśli inteligentny dom. Chciałabym zamontować również u siebie podobne rozwiązanie, które integruje wiele urządzeń: kamery monitoringu z alarmem oraz wideodomofonem http://trans-sat.pl - tak jak na tym odnośniku do strony. Natomiast zastanawiam się co się stanie jak zabraknie prądu. Czy wtedy nie zostanę zatrzaśnięta w domu? W jaki sposób będę w stanie otworzyć bramę garażową? Czy ktoś z was posiada inteligentny dom? Jeśli tak, to jak to funkcjonuje w codziennym życiu. Czy jest to rozwiązanie niezawodne? Bardzo proszę o wasze opinie w tej sprawie.
aniamroz79

Pewnie warto, pytanie tylko jak to wygląda finansowo.
karolponiewski

autor: loggiiloo
Wydaje mi się że koszt na początku jest dość spory ale z czasem będziesz odczuwać różnicę w rachunkach.
loggiiloo

autor: marcelinia188
Masz wtedy pod kontrolą wiele parametrów mających wpływ na rachunki - zdecydowanie warto w to zainwestować - to nie tylko gadżet, ale bardzo użyteczna rzecz.
marcelinia188

Wróć do Midparts po godzinach