Ktorej firmy tani system alarmowy do domu

co i jak u nas piszczy i ...
Dzień dobry. Mam kłopot z wyborem systemu alarmowego do mojego domu. Muszę założyć niedrogi alarm, który nie będzie powodował sztucznych sygnałów włamania - często wyjeżdżam i nie chcę się niepotrzebnie przejmować. Wyczytałam na tej stronie trans-sat.pl , że alarmy Satel są zazwyczaj montowane w domach. Natomiast nigdzie nie mogłem znaleźć informacji o innych systemach alarmowych? Czy nie ma ich dostępnych na polskim rynku? Czy jest inny powód, że nie ma sensu ich zakładać w domu. Chciałem się jeszcze spytać jak wygląda ochrona domu jak jestem w jego środku. Czy można włączyć wtedy system alarmowy i przemieszczać się po domu swobodnie. Oraz najważniejsza sprawa - mam kota. Czy taki zwierzak będzie uruchamiał system alarmowy w budynku?
tymekalex91

autor: loggiiloo
Hmm sam zmagałem się z wyborem odpowiedniego alarmu i powiem szczerze że nie widzę różnicy w nich :D może dlatego że jeszcze nikt się do mnie nie włamał :P
loggiiloo

autor: marcelinia188
I tak najważniejsze, by zamykać dom, to od nas zależy, czy dom jest dobrze zabezpieczony i alarm zadziała (czasem z głupoty można zapomnieć zamknąć drzwi od tarasu, pomimo zamknięcia głównych drzwi i furtka dla włamania jest otwarta).
marcelinia188

Wróć do Midparts po godzinach