Doradzcie co wybrac

co i jak u nas piszczy i ...
Witam serdecznie. Przymierzam się do remontu mojej kuchni, która najlepsze lata ma już za sobą. Zastanawiam się nad wyborem właściwych mebli kuchennych. Nie jestem w stanie się zdecydować nad wyborem odpowiedniego stylu mebli kuchennych. Z jednej strony chciałabym, aby moja kuchnia miała nowoczesny design ja na tym obrazku: Obrazek - zdjęcie ze strony: http://jfm-furniture.pl . Tego typu wygląd jest bardzo atrakcyjny, lecz nie mam pojęcia czy dobrze będzie się komponował w mieszkaniu w bloku w starym budownictwie. Z drugiej strony pomyślałem o pójściu w coś bardziej konwencjonalnego jak taki rodzaj mebli kuchennych:
Obrazek tej samej firmy co wcześniej napisałem. Te rozwiązanie posiada elementy nowoczesne, lecz jest utrzymane w klasycznym klimacie. Jak myślicie, które meble lepiej będą pasowały do mieszkania. Również ważnym aspektem jest ich pielęgnacja. Czy nowoczesne meble kuchenne nie będą się bardziej brudziły? Proszę o wasze wypowiedzi.
tymekalex91

autor: litosXray7
Do jasnych pomieszczeń nowocześniejszy design jest moim zdaniem bardziej wskazany, zwłaszcza, gdzie dominuje kolor biały.
litosXray7

Wróć do Midparts po godzinach