Czy jest sens polaczyc wideodomofon z kamera monitoringu?

co i jak u nas piszczy i ...
Dzień dobry. Zdaje sobie sprawę, iż może trochę kombinuje. Ale ten typ tak ma. Wpadłem niedawno na pomysł aby połączyć wideodomofon z kamerami monitoringu. Moja koncepcja bazuje na tym, żeby kamery były aktywowane jak jakaś osoba naciśnie przycisk wideodomofonu. Wtedy rozpoczyna się rejestrowanie obrazu z kamery, która jest w pobliżu domofonu. Zaobserwowałem tego rodzaju rozwiązanie w firmie, która sprzedaje kamery w Warszawie . Natomiast ja już posiadam zarówno wideodomofon i kamery monitoringu. Chcę jedynie dokupić jakieś elementy i własnoręcznie spiąć to w jedną całość. Czy ktoś z kolegów i koleżanek ma jakieś pomysły?
Ostatnio zmieniony pn paź 31, 2016 17:39 pm przez aniamroz79, łącznie zmieniany 1 raz
aniamroz79

Witaj. Doskonale Cię rozumiem. Sam mam córkę, która jest już nieco większa. Ale jak była w podobnym wieku, posiadała także problem z próchnicą. Nam pomogła ta dentystka http://danuta-majewska.pl , która do tej pory jest naszym rodzinnym stomatologiem. Lekarka ma duże pojęcie o leczeniu zębów, także u najmłodszych pacjentów. Tak, więc możesz śmiało do niej iść. Jedna kwestia - przyjmuje ona wyłącznie prywatnie. Powodzenia.
tymekalex91

autor: marcelinia188
Jest to z pewnością dobry pomysł i można spróbować go zaimplementować w własnym domu :).
marcelinia188

Wróć do Midparts po godzinach