Jak dojechać nad morze

co i jak u nas piszczy i ...
Jaką drogą jeździcie do Gdańska z Warszawy? Wybieracie raczej starą 7 czy jedziecie autostradą?
majakopanska

autor: adamjosinski
Ja wolę jechać autostradą. Czas jest krótszy, chociaż wychodzi trochę drożej.
adamjosinski

autor: marianmalek
Zdecydowanie autostrada. Wcale nie jest drożej jak zwykłą drogą a i czasu mniej.
marianmalek

autor: sitek
Jeśli zależy Ci na czasie to zdecydowanie autostradą. Wydaje mi się, że dodatkowo jest dużo wygodniej. Podróż nad morze w moim przypadku trwa bardzo długo bo jestem z Krakowa, więc każde skrócenie czasu dojazdu jest dla mnie ważne ;)
sitek

autor: marios
Myślę, że od czasu wybudowania autostrady A1 wszystko jest jasne. Nawet znajomi z agencji reklamowej w Poznaniu tak jeżdżą.
agencja reklamowa ? www.ministerstwoidei.pl
marios

autor: dawidtomczak
Jasne że autostradą, nie ma co wymyślać i jechać innymi drogami jak tu jest szybka trasa ;)
dawidtomczak

Jak w weekend to można pomyśleć nad innymi drogami, na autostradzie będzie korek na bramkach.
agnieszkamironiuk

autor: sulikjuliusz
Bardzo różnie ale ostatnio częściej wskakuję na autostradę A1, czami zdarza się że jadę starą krajową 7 ;)
sulikjuliusz

autor: kaczor
Ja wolę autostradą. Nie cały odcinek jest płatny, więc nie przesadzajcie z tymi kosztami.
http://mrfashion.pl - i jesteś modny
kaczor

autor: legosi15
Autostrada dobra opcja (A-1), ale jak się zakorkują bramki, to jest problem i długo się czeka, a też trzeba zapłacić :)
legosi15

Wróć do Midparts po godzinach