Ulubiona Książka

co i jak u nas piszczy i ...
autor: romekzimko
Trylogia Czarnego Maga autorstwa Trudi Canavan ;)
romekzimko

autor: patzar
Cień wiatru - Carlos Ruiz Zafon, gorąco polecam.
patzar

autor: barbarakawka
Wiedźmin Sapkowskiego ! najlepszy cykl opowiadań.
barbarakawka

Gorąco zachęcam do przeczytania szeptów miłości i dwóch stron medalu Jana Michalskiego, poruszające, ekscytujące powieści :) :) :) :) :)
Kinga88

Witam serdecznie,
To jest nietypowe zaproszenie o charakterze non profit. Wierzę, że nikt się nie obrazi – choć to być może temat odrobinę z boku tematyki tego forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, w ramach której działam proponuje wolontariuszom charytatywnym udział w darmowej Akademii Innowatora i Strategia NGO. Jest to program szkoleniowy dla organizacji sportowych, turystycznych, prozdrowotnych, ekologicznych, edukacyjnych, charytatywnych, ruchów miejskich itp. – wszystkich, którzy aktywizują się wolontariacko. Wszystkie szkolenia w 100% sponsoruje nasza fundacja. W naszym serwisie www więcej informacji : http://www.symulacje.edu.pl/ngo
Zapraszamy,
Rafal
PS. Proszę tej notki nie odczytywać jako darmowej promocji – chodzi o niedochodowy projekt dla wolontariuszy i działaczy społecznych.
firrlambi

autor: marekkosak
Bardzo lubię książki Bogusława Wołoszańskiego a zwłaszcza Sieć czy Twierdzę szyfrów.
marekkosak

Lampiony autorstwa Bondy, nowa książka, ale bardzo, bardzo fajna.
martaponiewska

autor: wolak18
Też zdecydowanie Dan Brown i jego 3 świetne powieści.
wolak18

autor: sordyladam
Pieśń Lodu i Ognia jak dla mnie najlepsza seria, czekam niecierpliwie na kolejną książkę :P
sordyladam

autor: oleksmialy
Ja bardzo lubię polską fantastykę takich autorów jak Kossakowska, Piekara, Sapkowski, Ziemiański ;)
oleksmialy

autor: legosi15
Ja uwielbiałam czytać sagi Sapkowskiego, oraz Eragona jeśli chodzi o fantastyki.
legosi15

autor: annapajak
Saga Pieśni Lodu i Ognia Martina, genialne książki, czytam już przedostatnią z wydanych tomów :P
annapajak

autor: guzekartur
Harry Potter, dzięki któremu zacząłem więcej czytać, i polubiłem książki szczególnie fantastykę ;)
guzekartur

autor: slawekbodnar
Ostatnio czytałem Nie mów nikomu autorstwa Cobena, polecam bardzo dobry kryminał.
slawekbodnar

autor: kornasjanusz
Ja w końcu zabrałem się za przeczytanie W sieci pająka autorstwa Jamesa Pattersona, świetna książka polecam !
kornasjanusz

Poprzednia

Wróć do Midparts po godzinach