Relakujący masaż

co i jak u nas piszczy i ...
W naszym kraju coraz więcej powstaje gabinetów masażu oferujących szereg usług. Większość z nas udaje się do nich dopiero w czasie dolegliwości czy kontuzji, nie wiedząc, ze taki masaż raz na jakiś czas może być bardzo relaksujący . Ja osobiście polecam masaż relaksacyjny warszawa bardzo dobra lokalizacja gabinetu, jest gdzie samochód postawić co dzisiaj jest bardzo ważne. W swojej ofercie mają bardzo wiele masaży i osób które się w tym specjalizują z ogromnym doświadczeniem, co jest bardzo ważne przy urazach. Ja osobiście korzystałam z 4 rożnych masaży i powiem, ze najbardziej fajny jest masaż ciepłymi kamieniami. Atmosfera jest bajkowa, pełne wyciszenie i bardzo odpręża. Ceny jak na stolicę są rozsądne a jak chcemy kupić pakiet dostajemy zniżkę. Dlatego osoby które się nie przekonały może wykupią bony upominkowe jak prezent bardzo fajna sprawa.
olgiernuk79

To prawda, wspaniałe są takie masaże. Kiedy tylko mogę idę sobie na jakiś dobroczynny masaż tradycyjny do pobliskiego salonu Spa http://www.goodtimedayspa.eu/ masaż wykonany przez dwie młode masażystki może zdziałać cuda :D Zwykle biorę eksluzywny masaż na cztery ręce. Czuje się przypływ energii i odpływ zmęczenia za równo fizycznego jak i psychicznego. Jeszcze ten niepowtarzalny klimat jaki stwarza się w gabinecie, te świece zapachowe, cicha muzyka w tle......... naprawdę wiem, że odpoczywam.
polko

Wróć do Midparts po godzinach