problem ze skrzynia w oplu omega 3.0

Jeżeli masz problemy z automatyczną skrzynią biegów - napisz a napewno Twój post nie zostanie bez odpowiedzi.
witam.mam problem ze skrzynia w oplu omega 3.0 mianowicie na komputerze pojawia sie informacja automatik getribe i jak rusza samochod zpozycji d to jest zmulony i rozpedza sie powoli jak rusze z 1 biegu to rusza naturalnie.czasami ten komunikat wylancza sie po wylaczeniu i ponownym wlaczeniu stacyjki i jest wszystko w porzadku.olej i filtr byl wymieniany
bolo

autor: sebkar
Wszystko wskazuje na to, że coś się popsuło..............
sebkar

autor: Dr.Raybestos
z pozycji D rusza ociezale :o czyli jest w trybie awaryjnym dalsza jazda w takim stanie moze poglebiac problem ~! najlepiej pojechac do zakladu specjalistycznego i zlokalizowac usterke byc moze "tzw pozycjoner "
ale to juz bez mozliwosci zdiagnozowania Opla sie dokladnie powiedziec nieda
na zyczenie sluze pomoca i podam adres warsztatu najblizej ciebie !
pozdrawiam
Dr.Raybestos

autor: bolo
dzieki jestem z zabrza jak mozesz podac namiar na jakis dobry warsztat bylbym wdzieczny
bolo

autor: Dr.Raybestos
firma JUREX ul.Webera 4 Zabrze
Dr.Raybestos

autor: cola
Mam podobny problem :cry: przy mojej omedze 2,5 td 95r tak samo moja omega rusza bardzo ocierzale obroty dochodza do 3tys dopiero wtedy zmienia sie bieg na wyrzszy dopiero przy 3 i 4 idzie dobrze ale szarpie przy ich zmianie. Jesli mozecie podac jakis namiar do dobrego warsztatu jestem z Gostynia Wlkp
Z gory dzieki..
cola

Wróć do Problemy z automatyczną skrzynią?