mały "automat"

Jeżeli masz problemy z automatyczną skrzynią biegów - napisz a napewno Twój post nie zostanie bez odpowiedzi.
Właśnie się zarejestrowałem i witam wszystkich serdecznie.
Mieszkam w Lublinie i zamierzam kupić mały samochód ze skrzynią automatyczną, którym będzie jeździła kobieta.
Jaki byście polecili?.
Myślę o fordzie fiesta 1.3 " w automacie" rocznik 1992 z przebiegiem 80 tyś. Czy to dobry wybór ? Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie cenne uwagi.

Dick
Dick

autor: sebkar
Coś strasznie mało ma przejechane ta fiesta 80 tyś km podzielić przez 15lat, to daje trochę ponad 5tyś rocznie, a tak do rzeczy, to nie polecam tej bezstopniówki.
sebkar

autor: Dick
Dziękuję za odpowiedź.
A możesz troszkę rozwinąć ten temat, z jakiego wzgędu nie polecasz tej bezstopniówki ?
Przebieg jest niewielki i większość zrobione za granicą przez kobietę, która nie poruszała się tym autkiem za często.
Właśnie z tego powodu mam chęć.
A jaki "automat jako ten pierwszy dla kobiety" jest Twoim zdaniem godny polecenia ?
Pozdrawiam.

Dick
Dick

autor: Dr.Raybestos
faktycznie Fiesta to zly wybor duza awaryjnosc skrzyni i spore koszty naprawy ewentualnej! pozatym malo kto chce sie pdejmowac naprawy CVT

z Malych bym polecal japonczyki lub VW Polo,Suzuki swift,

sporo tanich aut w niemczech jest z wadami gdzie koszta przewyzszaja wartosc auta dlatego trzeba uwazac
pozdro
Dr.Raybestos

autor: Dick
Acha, dziękuję za pomoc, w takim razie będę szukał "automatu" zgodnie z Twoimi sugestiami.

Pozdrawiam serdecznie.

Dick.
Dick

Wróć do Problemy z automatyczną skrzynią?