Skrzynia zwariowała po wymianie oleju

Jeżeli masz problemy z automatyczną skrzynią biegów - napisz a napewno Twój post nie zostanie bez odpowiedzi.
Witam, jakis czas temu oddalem jeepa do warsztatu na ogolny przeglad - laczenie z wymianami oleju (skrzynia silnik itp), po powrocie skrzynia zaczela sie slizgac,(ruszal przy wiekszych obrotach), a po jakims czasie jest bardzo pozytywna to znaczy na kazdym polozeniu poza p ciagnie do przodu nawet na N wstecznego wogole nie ma, a mam wrazenie ze na P tez chce jechac bo sie grzeje, jakis pomysl - oplaca sie naprawiac czy raczej szukac nowej ???
szarywilk

autor: axod
Witam.

Oczywiście najlepiej byloby sie temu przygladnac. Jezeli warsztat, ktory wymienial olej w skrzyni wymienil go prawidlowo i w ogole wlal ten olej co potrzeba a nie tak jak czasami sie zdarza, ze zaleje ktos automat olejem do manuala to mysle, ze bez remontu sie nie obejdzie a decyzja czy robic czy nowa skrzynia to oczywiscie zalezy od tego ile chcesz na to wydac. Mam na mysli tutaj nowa skrzynie a nie "nowa uzywke". Po remoncie przynajmniej wiadomo co jest w skrzyni. Jezeli o mnie chodzi to sugeruje naprawe tej, ktora jest w aucie.

pzdr.
Automatyczne Skrzynie Biegów
Kraków, ul.Prądnicka 36
www.axod.pl
biuro@axod.pl
012-4182321, 608457091, 660665397
axod

Wróć do Problemy z automatyczną skrzynią?