Padł wsteczny w 4hp22

Jeżeli masz problemy z automatyczną skrzynią biegów - napisz a napewno Twój post nie zostanie bez odpowiedzi.
Mam problem z 4hp22 7pinów walcze ze skrzynia 2,5 roku na początku kupując auto w skrzyni był zamontowany zły sterownik a mianowicie 8 pinów, jeżdziłem po różnych szpeniorach i nikt nie umiał mi odp. co dzieje się ze skrzynią. Dopiero po kilku miesiącach trafiłem na dobrego specjalistę który powiedział że to wina sterownika(na poprzednim w tybie GETRIBEPROGRAM przejechałem prawie 60tyś). Zmieniłem ale auto przejechało 200km i spaliła się tarcze w skrzyni wymontowałem ją i zawiozłem do specjalisty. Koszt remontu wyszacował na około 2500 zł. Auto stało kolejne miesiące. W niewielkiej cenie kupiłem kolejne auto jako dawcę do mojego auta (w 100% na chodzie). Przeszczepiłem z niego skrzynię do mojego(założyłem sterownik 7 pinów) pojeździłem kilka dni i zabrakło wstecznego. Pomyślałem ,że to sterownik, ale po przypomieniu sobie ,że w poprzedniej skrzyni występował podobny problem stwierdzam że poszedł pakiet wstecznego. Jaki szacunkowy koszt takiej naprawy .Proszę o pomoc!
Radeksiedem

autor: Dr.Raybestos
najtanszym rozwiazaniem dla ciebie to zakup czesci i zrobienie samemu tej skrzyni! w razie czego sluze schematem i czesciami
mysle ze w 1 tys powinienes sie zmiescic przy takiej dorazniej naprawie
Obrazek
Dr.Raybestos

autor: Radeksiedem
Wolałbym nieruszać sam tej skrzyni to dla mnie zbyt skomplikowane. Myślę ,że ten tysiąc to jeszcze wyskrobie. Dzięki za odp. Pozdrawiam!!
Radeksiedem

Wróć do Problemy z automatyczną skrzynią?