Brak przyśpieszenia Honda CRV III 2.0 benzyna 2007

Jeżeli masz problemy z automatyczną skrzynią biegów - napisz a napewno Twój post nie zostanie bez odpowiedzi.
Witam. Opiszę problem.
Jeżeli dynamicznie przyśpieszę od startu problemu nie ma. Ten zaczyna się dopiero jak podczas jazdy wskoczy wysoki bieg i są małe obroty a ja chcę przyśpieszyć np. podczas wyprzedzania wtedy obroty stoją w miejscu, samochód nie przyśpiesza i słychać tylko buuuuuuuuuuu, samochód nie przyśpiesza nawet o 1 km/h , dopiero jak wcisnę kochajacy inaczej do oporu to zredukuje i na wysokich obrotach pójdzie.
Po kupnie nie wymieniałem jeszcze oleju w skrzyni, może to mieć znaczenie? Poziom jest odpowiedni.
piorek2425

Rozumiem, że błędów test nie wykazuje ?
Wygląda to na jakiś problem z odpowiednim przekazywanie ciśnienia. Tylko pytanie czy w obrębie sterowania / elektrozaworów, które w Hondach z wyższymi przebiegami były podatne na usterki. Można też brać pod uwagę usterkę mechanicznego uszkodzenia w obrębie sprzęgła odpowiadającego za wysokie biegi.
Olej na pewno należy sprawdzić, żeby się przekonać jaki jest jego stan jakościowy. Wymiana oleju to jedna z tańszych form aby się przekonać czy coś się zmieni w zachowaniu skrzyni. Można spróbować statycznie, wejdzie 3-4 litry oleju, dodatkowo wlać dodatek do oleju Lubegard. Oczywiście trzeba brać trzy warianty tego zabiegu - będzie tak samo - bedzie lepiej - będzie gorzej.
Automatyczne skrzynie biegów

Obrazek
midparts-krakow

Wróć do Problemy z automatyczną skrzynią?