Facebook
Oddział Raszyn
Dystrybutorzy Midparts
Sklep
MRC Regeneracja
A A A

Regeneracja konwerterów, regeneracja sprzęgieł hydrokinetycznych

Regeneracja sprzęgieł hydrokinetycznych jest kluczowa z punktu widzenia naprawy automatycznej skrzyni biegów. Konwenter czy jak kto woli sprzęgło hydrokinetyczne jest dość awaryjnym elementem nowoczesnej skrzyni. Specjalistyczne warsztaty zawsze - niezależnie od jego uszkodzenia wysyłają je do regeneracji, naprawy. A to z kilku podstawowych przyczyn. Midparts wspólnie z firmą MRC System oferuje obecnie usługi kompleksowej naprawy sprzęgieł.

regeneracja konwerterów, sprzęgło hydrokinetyczne

Do jednej z nich możemy zaliczyć fakt , że konwenter pobiera olej ze skrzyni, który może być zanieczyszczony opiłkami zdartego metalu. I tak najczęściej znajdując tani warsztat okazuje się, że naprawa sprzęgła nie jest wymagana bo jest ono dobre. Tylko pytanie brzmi skąd to wiadomo kiedy jest on jednolitym szczelnym elementem? Wszystkie wyspecjalizowane warsztaty na zachodzie, oraz USA regenerują sprzęgła obowiązkowo podczas KAŻDEJ naprawy skrzyni.

Chcesz robić dobrze skrzynie musisz zacząć od sprzęgła. Naprawa polega na rozcięciu elementu, wymianie większości podzespołów, wymyciu, ponownym zespawaniu, badaniu szczelności, oraz wyważaniu sprzęgła. Dopiero taki produkt wraca do klienta.

Ile zajmuje regeneracja?

Zakładając, że wysyłane sprzęgło nie jest dostępne na wymianę (najpopularniejsze zawsze są) regeneracja konwenterów zajmuje 1-2dni robocze.

Czy na naprawiane sprzęgło otrzymuje gwarancję?

Tak oczywiście w naszej firmie wynosi ona 36 miesięcy bez limitu kilometrów.

Na jakich maszynach robią Państwo usługę?

Stosujemy najnowocześniejsze na dzień dzisiejszy w Europie środkowej urządzenia, dlatego możemy wydłużyć gwarancję aż do 36 miesięcy.

W jaki sposób skorzystać z oferty?

Wystarczy zadzwonić, bądź wysłać bezpośrednio konwenter do regeneracji na adres ul. Energetyków 5, 66-010 Nowogród Bobrzański. Należy pamiętać, że jeżeli chce się otrzymać sprzęgło na wymianę to należy zwrócić starą obudowę inaczej doliczamy 200 zł netto. Do załączonego sprzęgła wystarczy dołączyć wydrukowaną i wypełnioną kartę konwentera (do pobrania poniżej).

Prowadzisz warsztat?

Zapytaj naszych sprzedawców o cenę dla Ciebie:

  • 604 177 071 / 22 668 42 11 / 724 339 500 więcej

  • Karta konwentera pobierz

naprawa sprzęgła konwentera

regeneracja konwenterów | części ZF

Wstecz Do góry
loga sprzedawców
Projekt i wykonanie interlo